Strony Internetowe

Strony Internetowe

Żyjemy w czasach kiedy to siedząc w fotelu czy w autobusie najchętniej korzystamy z urządzeń mobilnych- telefony, tablety, małe przenośne notebooki.

Responsywna strona internetowa to taka która idealnie się wyświetla na każdym ekranie, my w 4DS wiemy jak taką stronę internetową przygotować dla Ciebie by była idealnie dopasowana na każdym urządzeniu.

Responsive Web Design (RWD)- to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia na którym jest wyświetlany np. przeglądarki smartfonów czy tabletów.

Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się prawidłowo, zarówno na dużych ekranach jak i na smartfonach czy tabletach.

 

Korzystając z naszej oferty masz do wyboru!

  • Analizę potrzeb rynku
  • Stronę przygotowaną do pozycjonowania
  • Stworzenie strony firmowej Facebook oraz jej prowadzenie
  • Programistę do dyspozycji 5 dni w tygodniu


Rozwiązania przygotowane wedle Twoich oczekiwań

Nie tylko tworzymy strony ale oferujemy także tworzenie rozwiązań dedykowanych w oparciu o takie narzędzia jak Laravel, Symfony, Yii Framework, WordPress, Prestashop

Aplikacja internetowa, znana także jako aplikacja webowa lub sieciowa to oprogramowanie do którego klient uzyskuje dostęp za pomocą przeglądarki internetowej.

Dzięki temu z tego rodzaju aplikacji można korzystać zawsze i wszędzie, jeżeli tylko ma się dostęp do Internetu. Niesie to za sobą wiele korzyści, ponieważ aplikacja internetowa jest całkowicie mobilna. Wykorzystując ją możliwe jest wykonywanie zadań i współpraca w grupie w sposób zdalny, będąc nawet tysiące kilometrów od biura.

Zajmujemy się również integracją rozwiązań Desktop-owych ( Komputerowych) z platformami E-Commerce takimi jak :

PRESTASHOP

SUBIEKT GT

SUBIEKT NEXO

OPTIMA

WF-MAG

WOOCOMMERCE

OPENCART

 

Na wszelkie pytania staramy się odpowiadać jak najszybciej zazwyczaj do 24 godzin!

+48 519 607 519
Pn-Pt 8:30-17:30
+48 519 607 519
Pn-Pt 8:30-17:30
biuro@4ds.pl
24 X 7 Wsparcie On-Line
TOP